Transfer na letisko Brno

Doprava na letisko Brno pre jednotlivcov, malé aj veľké skupiny osôb.

Potrebujete zabezpečiť transfer na letisko Brno?

Letisko Brno je druhé najväčšie medzinárodné letisko v Českej Republike. Z Brna lietajú pravidelné lety do Londýna, či Milána, ale taktiež do rôznych dovolenkových destinácií, ako napríklad Grécko, Španielsko, či Bulharsko.

Ak vás teda vaše cesty na dovolenku, výlet, či pracovnú cestu povedú cez toto letisko a potrebujete zabezpečiť prepravu, sme tu pre vás!

Na transfer na letisko Brno využívame luxusné autá typu limuzína značky Mercedes a pri početnejších skupinkách zabezpečujeme nadštandardné mikrobusy, minivany, ale i autobusy. Všetky naše vozidlá sú v top stave, vďaka čomu bude vaša cesta na letisko bez komplikácií a v maximálnom komforte.

transfér na letisko

Možnosti dopravy na letisko Brno

preprava osôb
Menšie skupiny (1-3 osoby)

K dispozícii máme elegantné osobné autá alebo luxusné limuzíny Mercedes-Benz triedy E.

Skupiny 4-8 osôb

Ponúkame pohodlné minivany Mercedes V class, ktoré vám poskytnú dostatok priestoru pre cestujúcich aj batožinu.

50 a viac osôb

Zabezpečíme priestranné autobusy, vďaka ktorým sa na letisko dostanete bez tlačenice a stresu.

Taktiež vieme zabezpečiť pohodlné mikrobusy pre 9-20 osôb, ale tiež midibusy a autobusy pre 21-49 osôb. Neváhajte si prezrieť kompletnú ponuku nášho vozového parku.

doprava na letisko

Bezstarostná doprava na letisko a z letiska

V rámci prepravných služieb zabezpečujeme nielen dopravu na letisko, ale samozrejmosťou je aj transfer z letiska. Náš profesionálny vodič vás bude čakať v príletovej hale, pomôže vám s batožinou a odvezie vás na vami zadanú adresu. Nerobte si starosti s parkovaním a vysokými cenami za parkovanie na letisku počas vašej dovolenky, či výletu a využite naše prepravné služby.

Ponúkame maximálnu flexibilitu a zabezpečíme vám odvoz akýkoľvek deň a v akomkoľvek čase.

V prípade väčších skupiniek osôb využívame nadštandardne vybavené autobusy Scania Irizar PB VIP class*** a TOP class***, Man, Neoplan, HD Setra či BOVA.

Letiskový transfer si môžete rezervovať prostredníctvom objednávkového formulára, e-mailu, telefonicky, zaslaním SMS, alebo využitím aplikácií Whatsapp alebo Viber.

Prečo využiť náš transfer

Záruka príchodu na letisko na čas

S naším transferom a našimi vodičmi váš let určite nezmeškáte.

Luxusné a komfortné vozidlá

Záruka maximálneho pohodlia počas cesty na letisko.

Profesionálni a ochotní šoféri

Ochotne vám pomôžu aj s vašou batožinou.

Nižšia cena pri objednaní vopred

Výrazne nižšia cena, ako u prepravcov daného letiska.

Čo na to naši klienti

Matúš
Letiskový transfer
Zobraziť viac
Veľmi spoľahlivý transfer s bezkonkurenčnými cenami, parádna komunikácia. Určite môžem odporučiť, kontaktoval by som kľudne znova.
Natali
Letiskový transfer
Zobraziť viac
Ďakujeme​, načasovanie transferov bolo presné. Všetko prebehlo v poriadku a s vašimi službami sme boli veľmi spokojní.​ Radi Vás budeme kontaktovať opať.
Kristiana
Letiskovy transfer
Zobraziť viac
Bezproblémové objednanie transferu na letisko vodič bol príjemný a prišiel načas. Ďakujeme
Lenka
Letiskový transfer
Zobraziť viac
Super, šofér bol veľmi príjemný, trpezlivý a tolerantný. Ak budem potrebovať transfer opäť, jedine s MaxWay. Tiež promptne reagovali na platbu napriek neskorej objednávke.
Peter
Letiskový transfer
Zobraziť viac
Dobrá komunikácia, rýchla reakcia a jednanie, maximálna spokojnosť.
Predošlé
Ďalšie

Na každú objednávku odpovedáme potvrdzovacím emailom so sumárom potrebných náležitostí.

Čo by vás mohlo zaujímať o letisku Brno-Tuřany

Základné informácie o letisku

Zaujímavosti o letisku

transfer na letisko brno

Terminály

Letisko Brno disponuje iba 1 terminálom, ktorý je rozdelený na príletovú a odletovú halu.

Dopravíme vás aj na tieto

LETISKÁ

BRATISLAVA - Letisko M. R. Štefánika / BTS

Letisko M. R. Štefánika sa nachádza asi 9 km od centra Bratislavy a je najväčším medzinárodným letiskom na Slovensku.

Pomenované je podľa Milana Rastislava Štefánika, významného generála, astronóma, fotografa, vojenského letca, diplomata a politika. Jeho história sa začala písať v r. 1947, keď boli vybudované prvé pristávacie dráhy. V neskorších rokoch letisko pravidelne prechádzalo novými rôznymi prestavbami, ktoré zlepšili jeho technickú stránku, komfort cestujúcich a umožnili pristávať aj veľkokapacitným lietadlám.

Pohodlný a bezproblémový transfer na letisko i z neho poskytujeme jednotlivcom aj skupinám. Podľa požiadaviek ho zabezpečujeme osobným vozidlom, minivanom, mikrobusom, autobusom, ale aj luxusnou limuzínou s profesionálnym vodičom.

odvoz na letisko bratislava
doprava na letisko viedeň

VIEDEŇ - Letisko Wien Flughafen-Schwechat / Vienna International Airport / VIE

Letisko Schwechat sa nachádza asi 20km od centra Viedne a vďaka dobrej dostupnosti a ponuke letov je často využívané aj cestujúcimi z Bratislavy.

Pre nich zabezpečujeme nielen letiskovú prepravu z hotela, ale aj skupinový transfer medzi letiskami Schwechat a Bratislava.

V rámci Európy patrí viedenské letisko svojou veľkosťou i vybavením k špičke. Jeho plocha má rozmery 320 futbalových ihrísk a letisková veža, ktorá získala viaceré architektonické ocenenia, je najvyššou v Európe.

Cestujúci majú k dispozícii luxusný hotel, niekoľko salónikov, detský kútik, bezplatnú wifi a dokonca aj modlitebňu. V hoteli je pripravených 500 izieb a na ubytovaných čaká niekoľko reštaurácií, wellness a fitness centrum. Vysoký štandard presnosti, bezpečnosti a rýchlosti vybavovania je na letisku s denným prekladaním 50.000 ks batožín samozrejmosťou.

BUDAPEŠŤ - Medzinárodné letisko Ferenca Liszta Budapešť /Budapest International Airport

Medzinárodné letisko Ferenca Liszta spája s hlavným maďarským mestom 16 kilometrov dlhá rýchlostná cesta. Očarujúca, historická Budapešť je z Bratislavy vzdialená asi 230km.

Naša spoločnosť poskytuje rýchlu a bezpečnú dopravu na letisko, aj do centra Budapešti. Vzhľad budapeštianskeho letiska je dielom architekta Károla Dávida Jr., ktorého cieľom bolo postaviť budovu, zo vzduchu pripomínajúcu lietadlo. Slávnostné otvorenie letiska sa konalo v máji 1950, pričom prvé pravidelné linky začali lietať v r. 1957 do Viedne.

Dnes je letisko Ferenca Liszta najväčším a najvýznamnejším letiskom z 5-tich medzinárodných letísk v Maďarsku. Hoci najviac medzinárodných spojení sa týka Európy, linky z neho lietajú aj do vzdialených svetových destinácií ako je Afrika, Severná Amerika a Blízky východ.

transfer na letisko budapešť
transfer na letisko praha

PRAHA - Letisko Václava Havla Praha / Václav Havel Airport Prague

Najväčšie a najrušnejšie letisko v Čechách získalo svoje meno podľa Václava Havla, bývalého prezidenta Česko-Slovenska a prvého prezidenta samostatného Česka. Letisko leží 15km od centra Prahy a 350km od Bratislavy. Letiskový transfer trvá z Bratislavy asi 3,5h a naša spoločnosť ho zabezpečuje pre skupiny aj jednotlivcov.

Prvý návrh letiska vypracoval arch. Adolf Beneš a získal za neho v Paríži v r. 1937 zlatú medailu. Následný prudký rozvoj leteckej dopravy si vynútil takmer okamžité rozšírenie letiska z pôvodných 80 hektárov na štvornásobok a neskôr dokonca na desaťnásobok.

Dnes sa Letisko Václava Havla radí k najväčším v strednej a východnej Európe a prevádzkuje medzinárodnú, pravidelnú aj nepravidelnú leteckú dopravu. Letiskový hotel, obchody, reštaurácie a množstvo ponúkaných služieb poskytujú cestujúcim počas cestovania vysoký komfort.

Ďalšie služby

AUTOBUSOVÁ PREPRAVA

Pre veľké skupiny osôb organizujeme transfery luxusnými autobusmi.

MIKROBUSOVÁ PREPRAVA

Potrebuje prepraviť viacero osôb naraz a nezmestíte sa do osobného vozidla?

PREPRAVA
OSôB

Ponúkame Vám prvotriedny servis osobnej prepravy na rôzne príležitosti.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Firemná preprava osôb

Dajte si záležať na organizácií a zabudnite na nudné večierky.

Doprava vinná cesta

Podujatie pre milovníkov vína po celý rok.

Svadobná limuzína

Sprevádza Vás po celý deň a vytvára
ten správny dojem.

LYŽOVAČKA STUHLECK

S radosťou Vás odvezieme na lyžovačku.

Špecifické požiadavky

Pokiaľ máte špeciálnu požiadavku, dajte nám o nej vedieť.

Výlet do rozprávky

Lednicko-valtický areál.