Transfer na letisko

Letisková doprava pre jednotlivcov, malé aj veľké skupiny

Potrebujete zabezpečiť transfer na letisko?

Letiskovú dopravu zabezpečujeme pre jednotlivcov, ako aj pre malé a veľké skupiny osôb.

Transfér na letisko pre 1-3 osoby zabezpečíme osobnými vozidlami, alebo luxusnými limuzínami Mercedes Benz E class. Pre 4-8 osôb Vás pohodlne odvezieme minivanom Mercedes V class, kde sa vďaka väčšiemu batožinovému priestoru zmestí viac batožiny, ktorá býva často súčasťou dovolenkových ciest. Pre väčšie skupiny nad 9 osôb máme v našom autoparku pripravené mikrobusy, midibusy či veľké 50 a viac miestne zájazdové autobusy.

Garantujeme Vám príjemný pocit z jazdy. Vodič Vás vyzdvihne priamo na vašej adrese a ochotne pomôže s naložením a vyložením batožiny. Spoľahlivo a bezpečne vás odvezie na požadované letisko k odletovému terminálu. Vyhnete sa tak zbytočným starostiam s parkovaním Vášho auta na spoplatnenom letiskovom parkovisku.

Pri doprave z letiska vás vodič po prílete Vášho lietadla čaká priamo v príletovej hale s tabuľkou. Ochotne Vám pomôže s batožinou a odvedie Vás ku vozidlu. Vy sa už len pohodlne usadíte a nemusíte sa o nič starať.

Každý letiskový transfer Vám načasujeme, tak aby ste boli na letisku vždy načas. Ako je všeobecne známe, letiskový transfer objednaný vopred je za výraznejšie nižšie ceny, ako v prípade, že si vozidlo objednávate priamo na letisku u oficiálneho prepravcu daného letiska

Letiskový transfer si môžete rezervovať prostredníctvom objednávkového formulára, e-mailu, telefonicky, zaslaním SMS, alebo využitím aplikácií Whatsapp alebo Viber.

prenájom vozidla so šoférom

Na každú objednávku odpovedáme potvrdzovacím emailom so sumárom potrebných náležitostí.

Dopravíme Vás

LETISKÁ

BRATISLAVA - Letisko M. R. Štefánika / BTS

Letisko M. R. Štefánika sa nachádza asi 9 km od centra Bratislavy a je najväčším medzinárodným letiskom na Slovensku.

Pomenované je podľa Milana Rastislava Štefánika, významného generála, astronóma, fotografa, vojenského letca, diplomata a politika. Jeho história sa začala písať v r. 1947, keď boli vybudované prvé pristávacie dráhy. V neskorších rokoch letisko pravidelne prechádzalo novými rôznymi prestavbami, ktoré zlepšili jeho technickú stránku, komfort cestujúcich a umožnili pristávať aj veľkokapacitným lietadlám.

Pohodlný a bezproblémový transfer na letisko i z neho poskytujeme jednotlivcom aj skupinám. Podľa požiadaviek ho zabezpečujeme osobným vozidlom, minivanom, mikrobusom, autobusom, ale aj luxusnou limuzínou s profesionálnym vodičom.

odvoz na letisko bratislava
doprava na letisko viedeň

VIEDEŇ - Letisko Wien Flughafen-Schwechat / Vienna International Airport / VIE

Letisko Schwechat sa nachádza asi 20km od centra Viedne a vďaka dobrej dostupnosti a ponuke letov je často využívané aj cestujúcimi z Bratislavy.

Pre nich zabezpečujeme nielen letiskovú prepravu z hotela, ale aj skupinový transfer medzi letiskami Schwechat a Bratislava.

V rámci Európy patrí viedenské letisko svojou veľkosťou i vybavením k špičke. Jeho plocha má rozmery 320 futbalových ihrísk a letisková veža, ktorá získala viaceré architektonické ocenenia, je najvyššou v Európe.

Cestujúci majú k dispozícii luxusný hotel, niekoľko salónikov, detský kútik, bezplatnú wifi a dokonca aj modlitebňu. V hoteli je pripravených 500 izieb a na ubytovaných čaká niekoľko reštaurácií, wellness a fitness centrum. Vysoký štandard presnosti, bezpečnosti a rýchlosti vybavovania je na letisku s denným prekladaním 50.000 ks batožín samozrejmosťou.

BUDAPEŠŤ - Medzinárodné letisko Ferenca Liszta Budapešť /Budapest International Airport

Medzinárodné letisko Ferenca Liszta spája s hlavným maďarským mestom 16 kilometrov dlhá rýchlostná cesta. Očarujúca, historická Budapešť je z Bratislavy vzdialená asi 230km.

Naša spoločnosť poskytuje rýchlu a bezpečnú dopravu na letisko, aj do centra Budapešti. Vzhľad budapeštianskeho letiska je dielom architekta Károla Dávida Jr., ktorého cieľom bolo postaviť budovu, zo vzduchu pripomínajúcu lietadlo. Slávnostné otvorenie letiska sa konalo v máji 1950, pričom prvé pravidelné linky začali lietať v r. 1957 do Viedne.

Dnes je letisko Ferenca Liszta najväčším a najvýznamnejším letiskom z 5-tich medzinárodných letísk v Maďarsku. Hoci najviac medzinárodných spojení sa týka Európy, linky z neho lietajú aj do vzdialených svetových destinácií ako je Afrika, Severná Amerika a Blízky východ.

transfer na letisko budapešť
transfer na letisko praha

PRAHA - Letisko Václava Havla Praha / Václav Havel Airport Prague

Najväčšie a najrušnejšie letisko v Čechách získalo svoje meno podľa Václava Havla, bývalého prezidenta Česko-Slovenska a prvého prezidenta samostatného Česka. Letisko leží 15km od centra Prahy a 350km od Bratislavy. Letiskový transfer trvá z Bratislavy asi 3,5h a naša spoločnosť ho zabezpečuje pre skupiny aj jednotlivcov.

Prvý návrh letiska vypracoval arch. Adolf Beneš a získal za neho v Paríži v r. 1937 zlatú medailu. Následný prudký rozvoj leteckej dopravy si vynútil takmer okamžité rozšírenie letiska z pôvodných 80 hektárov na štvornásobok a neskôr dokonca na desaťnásobok.

Dnes sa Letisko Václava Havla radí k najväčším v strednej a východnej Európe a prevádzkuje medzinárodnú, pravidelnú aj nepravidelnú leteckú dopravu. Letiskový hotel, obchody, reštaurácie a množstvo ponúkaných služieb poskytujú cestujúcim počas cestovania vysoký komfort.

BRNO – Medzinárodné letisko Brno – Tuřany

Cieľom druhého najväčšieho medzinárodného letiska Českej republiky je zaradiť sa medzi najlepšie energetické letiská. Pre cestujúcich je na letiskovom parkovisku pripravená dobíjacia stanica pre elektromobily a personál sa pohybuje na skútroch či kolobežkách s elektrickým pohonom.

Letisko sa nachádza na okraji historického slavkovského bojiska, asi 7km od centra Brna a 130km od Bratislavy. Z Bratislavy trvá odvoz na letisko cca 1,5h a zabezpečíme ho pre vás v ktoromkoľvek čase, vozidlom podľa vášho výberu. Pre ľudí so zníženou mobilitou sú na letisku zdarma poskytované asistenčné služby. V priestoroch letiska sa pravidelne konali populárne letecké dni, slúžil tu omšu pápež Benedikt XVI. a navštívil ho aj princ Charles. Vďaka nepretržitej prevádzke je letisko využívané pre všeobecné letectvo, tréningové lety aj vrtuľníky leteckej záchrannej služby a Polície ČR.

Pre cestujúcich sú k dispozícii reštaurácie a obchody, rôzne služby, detský kútik, wifi pripojenie aj ochranné balenie batožiny do PVC fólie.

transfer na letisko brno

Ďalšie

AUTOBUSOVÁ PREPRAVA

Pre veľké skupiny osôb organizujeme transfery luxusnými autobusmi.

MIKROBUSOVÁ PREPRAVA

Potrebuje prepraviť viacero osôb naraz a nezmestíte sa do osobného vozidla?

PREPRAVA
OSôB

Ponúkame Vám prvotriedny servis osobnej prepravy na rôzne príležitosti.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Firemná preprava osôb

Dajte si záležať na organizácií a zabudnite na nudné večierky.

Doprava vinná cesta

Podujatie pre milovníkov vína po celý rok.

Svadobná limuzína

Sprevádza Vás po celý deň a vytvára
ten správny dojem.

LYŽOVAČKA STUHLECK

S radosťou Vás odvezieme na lyžovačku.

Špecifické požiadavky

Pokiaľ máte špeciálnu požiadavku, dajte nám o nej vedieť.

Výlet do rozprávky

Lednicko-valtický areál.