Transfer na letisko Praha

Doprava na letisko Praha pre jednotlivcov, malé aj veľké skupiny osôb.

Potrebujete zabezpečiť transfer na letisko Praha?

Letí vám to z Prahy a premýšľate, ako sa spoľahlivo, na čas a bez riešenia parkovania dostať na letisko? V preprave sme doma a radi vám zabezpečíme transfer na letisko Praha bez akýchkoľvek komplikácií.

Nezáleží na počte osôb. Či už cestujete samostatne, v menšej skupinke alebo aj vo väčšej skupine ľudí, máme vozidlá pre všetky počty.

Všetky naše autá, minivany, mikrobusy, či autobusy sú v nadštandardnej výbave a pri odvoze na letisko sa budete cítiť maximálne pohodlne. Spolupracujeme výhradne s profesionálnymi vodičmi, ktorých bezpečnosť a komfort sú na prvom mieste.

Na vašom pohodlí, bezpečí a včasnom príchode na letisko nám záleží!

transfér na letisko

Možnosti dopravy na letisko Praha

preprava osôb
Menšie skupiny (1-3 osoby)

K dispozícii máme elegantné osobné autá alebo luxusné limuzíny Mercedes-Benz triedy E.

Skupiny 4-8 osôb

Ponúkame pohodlné minivany Mercedes V class, ktoré vám poskytnú dostatok priestoru pre cestujúcich aj batožinu.

50 a viac osôb

Zabezpečíme priestranné autobusy, vďaka ktorým sa na letisko dostanete bez tlačenice a stresu.

Taktiež vieme zabezpečiť pohodlné mikrobusy pre 9-20 osôb, ale tiež midibusy a autobusy pre 21-49 osôb. Neváhajte si prezrieť kompletnú ponuku nášho vozového parku.

doprava na letisko

Bezstarostná doprava na letisko a z letiska

Všetci naši vodiči sú profesionáli a maximálne ochotní. Vyzdvihnú vás na presne vami zadanej adrese a ochotne vám pomôžu s batožinou. Pri ceste na letisko sa budete cítiť ako vo filme. V prípade, že už máte vopred objednaný odvoz a z nejakého dôvodu sa vám zmení adresa vyzdvihnutia, bez problémov vás vyzdvihnú na zmenenej adrese. Je však potrebné podať túto informáciu v dostatočnom predstihu.

Na osobnú prepravu využívame nadštandardné a luxusné vozidlá značky Mercedes, ktoré vám zabezpečia naozaj pohodlný zážitok z jazdy.

V prípade väčších skupiniek osôb využívame nadštandardne vybavené autobusy Scania Irizar PB VIP class*** a TOP class***, Man, Neoplan, HD Setra či BOVA.

Letiskový transfer si môžete rezervovať prostredníctvom objednávkového formulára, e-mailu, telefonicky, zaslaním SMS, alebo využitím aplikácií Whatsapp alebo Viber.

Prečo využiť náš transfer

Záruka príchodu na letisko na čas

S naším transferom a našimi vodičmi váš let určite nezmeškáte.

Luxusné a komfortné vozidlá

Záruka maximálneho pohodlia počas cesty na letisko.

Profesionálni a ochotní šoféri

Ochotne vám pomôžu aj s vašou batožinou.

Nižšia cena pri objednaní vopred

Výrazne nižšia cena, ako u prepravcov daného letiska.

Čo na to naši klienti

Matúš
Letiskový transfer
Zobraziť viac
Veľmi spoľahlivý transfer s bezkonkurenčnými cenami, parádna komunikácia. Určite môžem odporučiť, kontaktoval by som kľudne znova.
Natali
Letiskový transfer
Zobraziť viac
Ďakujeme​, načasovanie transferov bolo presné. Všetko prebehlo v poriadku a s vašimi službami sme boli veľmi spokojní.​ Radi Vás budeme kontaktovať opať.
Kristiana
Letiskovy transfer
Zobraziť viac
Bezproblémové objednanie transferu na letisko vodič bol príjemný a prišiel načas. Ďakujeme
Lenka
Letiskový transfer
Zobraziť viac
Super, šofér bol veľmi príjemný, trpezlivý a tolerantný. Ak budem potrebovať transfer opäť, jedine s MaxWay. Tiež promptne reagovali na platbu napriek neskorej objednávke.
Peter
Letiskový transfer
Zobraziť viac
Dobrá komunikácia, rýchla reakcia a jednanie, maximálna spokojnosť.
Predošlé
Ďalšie

Na každú objednávku odpovedáme potvrdzovacím emailom so sumárom potrebných náležitostí.

Čo by vás mohlo zaujímať o letisku Václava Havla

Základné informácie o letisku

Zaujímavosti o letisku

transfer na letisko praha

Terminály

Terminál Sever 1 – je určený pre lety mimo Schengenského priestoru.

Terminál Sever 2 – slúži pre lety v rámci Schengenského priestoru.

Terminál Juh 1 – používa sa pre charterové a súkromné lety.

Terminál Juh 2 – je určený pre štátne návštevy a pre VIP lety.

Dopravíme vás aj na tieto

LETISKÁ

BRATISLAVA - Letisko M. R. Štefánika / BTS

Letisko M. R. Štefánika sa nachádza asi 9 km od centra Bratislavy a je najväčším medzinárodným letiskom na Slovensku.

Pomenované je podľa Milana Rastislava Štefánika, významného generála, astronóma, fotografa, vojenského letca, diplomata a politika. Jeho história sa začala písať v r. 1947, keď boli vybudované prvé pristávacie dráhy. V neskorších rokoch letisko pravidelne prechádzalo novými rôznymi prestavbami, ktoré zlepšili jeho technickú stránku, komfort cestujúcich a umožnili pristávať aj veľkokapacitným lietadlám.

Pohodlný a bezproblémový transfer na letisko i z neho poskytujeme jednotlivcom aj skupinám. Podľa požiadaviek ho zabezpečujeme osobným vozidlom, minivanom, mikrobusom, autobusom, ale aj luxusnou limuzínou s profesionálnym vodičom.

odvoz na letisko bratislava
doprava na letisko viedeň

VIEDEŇ - Letisko Wien Flughafen-Schwechat / Vienna International Airport / VIE

Letisko Schwechat sa nachádza asi 20km od centra Viedne a vďaka dobrej dostupnosti a ponuke letov je často využívané aj cestujúcimi z Bratislavy.

Pre nich zabezpečujeme nielen letiskovú prepravu z hotela, ale aj skupinový transfer medzi letiskami Schwechat a Bratislava.

V rámci Európy patrí viedenské letisko svojou veľkosťou i vybavením k špičke. Jeho plocha má rozmery 320 futbalových ihrísk a letisková veža, ktorá získala viaceré architektonické ocenenia, je najvyššou v Európe.

Cestujúci majú k dispozícii luxusný hotel, niekoľko salónikov, detský kútik, bezplatnú wifi a dokonca aj modlitebňu. V hoteli je pripravených 500 izieb a na ubytovaných čaká niekoľko reštaurácií, wellness a fitness centrum. Vysoký štandard presnosti, bezpečnosti a rýchlosti vybavovania je na letisku s denným prekladaním 50.000 ks batožín samozrejmosťou.

BRNO – Medzinárodné letisko Brno – Tuřany

Cieľom druhého najväčšieho medzinárodného letiska Českej republiky je zaradiť sa medzi najlepšie energetické letiská. Pre cestujúcich je na letiskovom parkovisku pripravená dobíjacia stanica pre elektromobily a personál sa pohybuje na skútroch či kolobežkách s elektrickým pohonom.

Letisko sa nachádza na okraji historického slavkovského bojiska, asi 7km od centra Brna a 130km od Bratislavy. Z Bratislavy trvá odvoz na letisko cca 1,5h a zabezpečíme ho pre vás v ktoromkoľvek čase, vozidlom podľa vášho výberu. Pre ľudí so zníženou mobilitou sú na letisku zdarma poskytované asistenčné služby. V priestoroch letiska sa pravidelne konali populárne letecké dni, slúžil tu omšu pápež Benedikt XVI. a navštívil ho aj princ Charles. Vďaka nepretržitej prevádzke je letisko e využívané pre všeobecné letectvo, tréningové lety aj vrtuľníky leteckej záchrannej služby a Polície ČR.

Pre cestujúcich sú k dispozícii reštaurácie a obchody, rôzne služby, detský kútik, wifi pripojenie aj ochranné balenie batožiny do PVC fólie.

transfer na letisko brno
transfer na letisko budapešť

BUDAPEŠŤ - Medzinárodné letisko Ferenca Liszta Budapešť /Budapest International Airport

Medzinárodné letisko Ferenca Liszta spája s hlavným maďarským mestom 16 kilometrov dlhá rýchlostná cesta. Očarujúca, historická Budapešť je z Bratislavy vzdialená asi 230km.

Naša spoločnosť poskytuje rýchlu a bezpečnú dopravu na letisko, aj do centra Budapešti. Vzhľad budapeštianskeho letiska je dielom architekta Károla Dávida Jr., ktorého cieľom bolo postaviť budovu, zo vzduchu pripomínajúcu lietadlo. Slávnostné otvorenie letiska sa konalo v máji 1950, pričom prvé pravidelné linky začali lietať v r. 1957 do Viedne.

Dnes je letisko Ferenca Liszta najväčším a najvýznamnejším letiskom z 5-tich medzinárodných letísk v Maďarsku. Hoci najviac medzinárodných spojení sa týka Európy, linky z neho lietajú aj do vzdialených svetových destinácií ako je Afrika, Severná Amerika a Blízky východ.

Ďalšie služby

AUTOBUSOVÁ PREPRAVA

Pre veľké skupiny osôb organizujeme transfery luxusnými autobusmi.

MIKROBUSOVÁ PREPRAVA

Potrebuje prepraviť viacero osôb naraz a nezmestíte sa do osobného vozidla?

PREPRAVA
OSôB

Ponúkame Vám prvotriedny servis osobnej prepravy na rôzne príležitosti.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Firemná preprava osôb

Dajte si záležať na organizácií a zabudnite na nudné večierky.

Doprava vinná cesta

Podujatie pre milovníkov vína po celý rok.

Svadobná limuzína

Sprevádza Vás po celý deň a vytvára
ten správny dojem.

LYŽOVAČKA STUHLECK

S radosťou Vás odvezieme na lyžovačku.

Špecifické požiadavky

Pokiaľ máte špeciálnu požiadavku, dajte nám o nej vedieť.

Výlet do rozprávky

Lednicko-valtický areál.