Transfer na letisko Budapešť

Preprava na letisko Budapešť pre jednotlivcov, malé aj veľké skupiny osôb.

Potrebujete zabezpečiť transfer na letisko Budapešť?

Letisko Budapešť, známe aj ako Medzinárodné letisko Ferenca Liszta je častou začiatočnou destináciou mnohých slovákov na ceste na dovolenku, či výlet. Letisko sa nachádza na okraji mesta Budapešť a ide o najväčšie z 5-tich medzinárodných letísk v Maďarsku. Ide o naozaj významné a frekventované letisko v cestovnom ruchu, z ktorého sa dostanete takmer do celého sveta.

Vďaka dobrej dostupnosti z nášho hlavného mesta je toto letisko spolu s letiskom Schwechat jasnou voľbou v prípade cestovania. 

Aj napriek tomu však môže byť niekedy ťažké nájsť odvoz na letisko tak, aby ste tam boli v ideálnom čase a nemuseli dlho čakať na váš let. V prípade, že teda hľadáte transfer na letisko Budapešť, neváhajte nás kontaktovať. My sa s radosťou postaráme o bezproblémový a komfortný odvoz. 

transfér na letisko

Možnosti dopravy na letisko Budapešť

preprava osôb
Menšie skupiny (1-3 osoby)

K dispozícii máme elegantné osobné autá alebo luxusné limuzíny Mercedes-Benz triedy E.

Skupiny 4-8 osôb

Ponúkame pohodlné minivany Mercedes V class, ktoré vám poskytnú dostatok priestoru pre cestujúcich aj batožinu.

50 a viac osôb

Zabezpečíme priestranné autobusy, vďaka ktorým sa na letisko dostanete bez tlačenice a stresu.

Taktiež vieme zabezpečiť pohodlné mikrobusy pre 9-20 osôb, ale tiež midibusy a autobusy pre 21-49 osôb. Neváhajte si prezrieť kompletnú ponuku nášho vozového parku.

doprava na letisko

Doprava na letisko a z letiska bez starostí

Ponúkame komplexné služby v oblasti prepravy a nezaskočí nás žiadna požiadavka. Vďaka našim profesionálnym šoférom sa dostavíte na letisko vždy na čas, v bezpečí a maximálnom pohodlí. Vodič vás vyzdvihne na vami zadanej adrese a bez problémov vám pomôže aj s vašou batožinou.

Či už cestujete samostatne alebo ste menšia, či väčšia skupina osôb, neváhajte nás kontaktovať. Vďaka našej ponuke vozového parku prepravíme akýkoľvek počet osôb.

Na prepravu využívame vysoký štandard vozidiel. V prípade osobných vozidiel, minivanov, či mikrobusov využívame výhradne vozidlá značky Mercedes. Vďaka tomu bude vaša cesta na letisko zárukou maximálneho komfortu.

V prípade väčších skupiniek osôb využívame nadštandardne vybavené autobusy Scania Irizar PB VIP class*** a TOP class***, Man, Neoplan, HD Setra či BOVA.

Letiskový transfer si môžete rezervovať prostredníctvom objednávkového formulára, e-mailu, telefonicky, zaslaním SMS, alebo využitím aplikácií Whatsapp alebo Viber.

Prečo využiť náš transfer

Záruka príchodu na letisko na čas

S naším transferom a našimi vodičmi váš let určite nezmeškáte.

Luxusné a komfortné vozidlá

Záruka maximálneho pohodlia počas cesty na letisko.

Profesionálni a ochotní šoféri

Ochotne vám pomôžu aj s vašou batožinou.

Nižšia cena pri objednaní vopred

Výrazne nižšia cena, ako u prepravcov daného letiska.

Čo na to naši klienti

Matúš
Letiskový transfer
Zobraziť viac
Veľmi spoľahlivý transfer s bezkonkurenčnými cenami, parádna komunikácia. Určite môžem odporučiť, kontaktoval by som kľudne znova.
Natali
Letiskový transfer
Zobraziť viac
Ďakujeme​, načasovanie transferov bolo presné. Všetko prebehlo v poriadku a s vašimi službami sme boli veľmi spokojní.​ Radi Vás budeme kontaktovať opať.
Kristiana
Letiskovy transfer
Zobraziť viac
Bezproblémové objednanie transferu na letisko vodič bol príjemný a prišiel načas. Ďakujeme
Lenka
Letiskový transfer
Zobraziť viac
Super, šofér bol veľmi príjemný, trpezlivý a tolerantný. Ak budem potrebovať transfer opäť, jedine s MaxWay. Tiež promptne reagovali na platbu napriek neskorej objednávke.
Peter
Letiskový transfer
Zobraziť viac
Dobrá komunikácia, rýchla reakcia a jednanie, maximálna spokojnosť.
Predošlé
Ďalšie

Na každú objednávku odpovedáme potvrdzovacím emailom so sumárom potrebných náležitostí.

Čo by vás mohlo zaujímať o letisku Ferenca Liszta

Základné informácie o letisku

Zaujímavosti o letisku

transfer na letisko budapešť

Terminály

Terminál 1 – tento terminál je aktuálne uzavretý a pôvodne bol využívaný na charterové a súkromné lety.

Terminál 2A – slúži pre lety v rámci Schengenského priestoru.

Terminál 2B – slúži pre lety mimo Schengenského priestoru.

Terminály 2A a 2B sú prepojené pešou zónou SkyCourt, kde sa nachádzajú obchody, reštaurácie a kaviarne.

Dopravíme vás aj na tieto

LETISKÁ

BRATISLAVA - Letisko M. R. Štefánika / BTS

Letisko M. R. Štefánika sa nachádza asi 9 km od centra Bratislavy a je najväčším medzinárodným letiskom na Slovensku.

Pomenované je podľa Milana Rastislava Štefánika, významného generála, astronóma, fotografa, vojenského letca, diplomata a politika. Jeho história sa začala písať v r. 1947, keď boli vybudované prvé pristávacie dráhy. V neskorších rokoch letisko pravidelne prechádzalo novými rôznymi prestavbami, ktoré zlepšili jeho technickú stránku, komfort cestujúcich a umožnili pristávať aj veľkokapacitným lietadlám.

Pohodlný a bezproblémový transfer na letisko i z neho poskytujeme jednotlivcom aj skupinám. Podľa požiadaviek ho zabezpečujeme osobným vozidlom, minivanom, mikrobusom, autobusom, ale aj luxusnou limuzínou s profesionálnym vodičom.

odvoz na letisko bratislava
doprava na letisko viedeň

VIEDEŇ - Letisko Wien Flughafen-Schwechat / Vienna International Airport / VIE

Letisko Schwechat sa nachádza asi 20km od centra Viedne a vďaka dobrej dostupnosti a ponuke letov je často využívané aj cestujúcimi z Bratislavy.

Pre nich zabezpečujeme nielen letiskovú prepravu z hotela, ale aj skupinový transfer medzi letiskami Schwechat a Bratislava.

V rámci Európy patrí viedenské letisko svojou veľkosťou i vybavením k špičke. Jeho plocha má rozmery 320 futbalových ihrísk a letisková veža, ktorá získala viaceré architektonické ocenenia, je najvyššou v Európe.

Cestujúci majú k dispozícii luxusný hotel, niekoľko salónikov, detský kútik, bezplatnú wifi a dokonca aj modlitebňu. V hoteli je pripravených 500 izieb a na ubytovaných čaká niekoľko reštaurácií, wellness a fitness centrum. Vysoký štandard presnosti, bezpečnosti a rýchlosti vybavovania je na letisku s denným prekladaním 50.000 ks batožín samozrejmosťou.

BRNO – Medzinárodné letisko Brno – Tuřany

Cieľom druhého najväčšieho medzinárodného letiska Českej republiky je zaradiť sa medzi najlepšie energetické letiská. Pre cestujúcich je na letiskovom parkovisku pripravená dobíjacia stanica pre elektromobily a personál sa pohybuje na skútroch či kolobežkách s elektrickým pohonom.

Letisko sa nachádza na okraji historického slavkovského bojiska, asi 7km od centra Brna a 130km od Bratislavy. Z Bratislavy trvá odvoz na letisko cca 1,5h a zabezpečíme ho pre vás v ktoromkoľvek čase, vozidlom podľa vášho výberu. Pre ľudí so zníženou mobilitou sú na letisku zdarma poskytované asistenčné služby. V priestoroch letiska sa pravidelne konali populárne letecké dni, slúžil tu omšu pápež Benedikt XVI. a navštívil ho aj princ Charles. Vďaka nepretržitej prevádzke je letisko e využívané pre všeobecné letectvo, tréningové lety aj vrtuľníky leteckej záchrannej služby a Polície ČR.

Pre cestujúcich sú k dispozícii reštaurácie a obchody, rôzne služby, detský kútik, wifi pripojenie aj ochranné balenie batožiny do PVC fólie.

transfer na letisko brno
transfer na letisko praha

PRAHA - Letisko Václava Havla Praha / Václav Havel Airport Prague

Najväčšie a najrušnejšie letisko v Čechách získalo svoje meno podľa Václava Havla, bývalého prezidenta Česko-Slovenska a prvého prezidenta samostatného Česka. Letisko leží 15km od centra Prahy a 350km od Bratislavy. Letiskový transfer trvá z Bratislavy asi 3,5h a naša spoločnosť ho zabezpečuje pre skupiny aj jednotlivcov.

Prvý návrh letiska vypracoval arch. Adolf Beneš a získal za neho v Paríži v r. 1937 zlatú medailu. Následný prudký rozvoj leteckej dopravy si vynútil takmer okamžité rozšírenie letiska z pôvodných 80 hektárov na štvornásobok a neskôr dokonca na desaťnásobok.

Dnes sa Letisko Václava Havla radí k najväčším v strednej a východnej Európe a prevádzkuje medzinárodnú, pravidelnú aj nepravidelnú leteckú dopravu. Letiskový hotel, obchody, reštaurácie a množstvo ponúkaných služieb poskytujú cestujúcim počas cestovania vysoký komfort.

Ďalšie služby

AUTOBUSOVÁ PREPRAVA

Pre veľké skupiny osôb organizujeme transfery luxusnými autobusmi.

MIKROBUSOVÁ PREPRAVA

Potrebuje prepraviť viacero osôb naraz a nezmestíte sa do osobného vozidla?

PREPRAVA
OSôB

Ponúkame Vám prvotriedny servis osobnej prepravy na rôzne príležitosti.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Firemná preprava osôb

Dajte si záležať na organizácií a zabudnite na nudné večierky.

Doprava vinná cesta

Podujatie pre milovníkov vína po celý rok.

Svadobná limuzína

Sprevádza Vás po celý deň a vytvára
ten správny dojem.

LYŽOVAČKA STUHLECK

S radosťou Vás odvezieme na lyžovačku.

Špecifické požiadavky

Pokiaľ máte špeciálnu požiadavku, dajte nám o nej vedieť.

Výlet do rozprávky

Lednicko-valtický areál.