Školské autobusy

Bezpečná a pohodlná preprava pre vašich žiakov.

Na školský výlet s našim školským autobusom

Chystáte sa s vašou triedou na školský výlet? Dovoľte nám byť súčasťou vášho dobrodružstva.

Ponúkame na prenájom školské autobusy s profesionálnym vodičom, ktorý sa postará o to, aby vaša cesta bola bezpečná, pohodlná a aby ste do cieľovej destinácie dorazili presne na čas. Máme dlhoročné skúsenosti s prepravou detí a všetci naši vodiči sú nielen trpezliví, ale tiež aktívne pomáhajú pri organizovaní nástupu a výstupu vašich žiakov.

Na školskú prepravu využívame autobusy značiek Scania Irizar PB VIP class*** a TOP class***, Man, Neoplan, HD Setra či BOVA.

Naši vodiči udržujú autobusy v takej teplote, aby ste sa cítili aj so svojimi žiakmi maximálne pohodlne. Nezáleží na tom, či cestujete počas horúčav alebo keď počasie moc nepraje.

školský autobus
školské autobusy na pravidelnú prepravu detí

Do školy aj zo školy s našimi autobusmi

Okrem výletov zabezpečujeme aj pravidelnú prepravu detí do školy, či zo školy. Pri preprave žiakov sme naozaj precízni a dbáme na dodržiavanie dohodnutých časov. S našimi školskými autobusmi vaši žiaci na vyučovanie meškať nebudú!

Na komforte a pohodlí vašich žiakov nám záleží. Všetci naši vodiči sú priateľskí a pri preprave kladú dôraz na maximálne bezpečie.

Všetky naše autobusy sú v top stave, pravidelne servisované, kontrolované a čistené. Dbáme na to, aby každá cesta do školy, či zo školy prebehla hladko a bez akýchkoľvek problémov.

Najčastejšie prenajíme školské autobusy na

Preprava detí do školy a zo školy

Preprava do tábora a školy v prírode

Autobusová preprava na koncoročné výlety

Preprava na školské výlety do ZOO

Preprava detí na športové podujatia

Preprava detí do divadla

Okrem vybraných služieb vieme zabezpečiť prepravu vašich detí na akúkoľvek príležitosť a do akejkoľvek destinácie. Sme maximálne flexibilní a poradíme si s akýmkoľvek zadaním, ktoré máte nachystané.

Čo na to naši klienti

Barbora
Školská preprava
Zobraziť viac
Dobrý deň, chcem poďakovať za ústretovosť, flexibilnosť a veľmi príjemné služby pri zabezpečovaní prevozu detí počas tábora v SNG. Napriek tomu, že nás na diaľnici zastavila kontrola a pána šoféra očividne zdržanie kvôli deťom mrzelo, všetko bolo úplne ideálne a pánovi šoférovi môžete odkázať, že pre deti to zdržanie bol zážitok 🙂 Vaše služby som hneď odporúčala známym a dúfam, že ich budeme môcť ešte využiť aj my. Želám pekný deň a ešte veľa úspechov!
Základná umelecká škola Milosa Ruppeldta
Školská preprava
Zobraziť viac
Využili sme prepravné služby spoločnosti MaxWay s. r. o. v dňoch 27. - 29. 5. 2015 z Bratislavy do Olomouca a späť za účelom spoločného koncertu žiakov našej školy a ZUŠ v Olomouci. So službami sme boli veľmi spokojní, vodič - pán Lipták - bol ústretový, pohotový, prispôsobivý, komunikatívny. Mikrobus bol dobre vybavený a cestovanie prebiehalo bez akýchkoľvek problémov. Služby spoločnosti odporúčame bez výhrad.
Saskia
Školská preprava
Zobraziť viac
Boli sme spokojní s prepravou na exkurziu. Vodič prišiel na čas, bolo vidieť, že aj napriek mladšiemu veku, je skúsený vodič.Dodržiaval rýchlostné predpisy.Vozidlo bolo čisté, v dobrom stave.
Erika
Školská preprava
Zobraziť viac
Ďakujeme za bezpečnú prepravu, skvelý prístup a príjemnú atmosféru počas cestovania na odbornú exkurziu žiakov a pedagógov zo Strednej odbornej školy dopravy a služieb, Jesenského 1, Nové Zámky.
Predošlé
Ďalšie

NAŠA PONUKA AUTOBUSOV

21-28 miestny
MIDIBUS

Stredne veľký autobus pre viac osôb. Preprava na pracovné stretnutie, konferenciu, školenie alebo rodinnú oslavu.

30 – 49 MIESTNY
AUTOBUS

Moderné komfortné autobusy načas a spoľahlivo prepravia kolegov, obchodných partnerov aj rodinu. Určené pre väčšie skupiny ľudí.

50 A VIAC MIESTNY
AUTOBUS

Vaše deti, rodinu aj kolegov prepravíme bezpečne do cieľa luxusnými autobusmi. Ideálne na školské výlety, svadby či teambuildingy.

Doplnky k autobusom

PRÍVESNÝ VOZÍK
NA BATOŽINU

Primálo miesta na všetky veci? Žiaden problém. Zabezpečíme vozík na Vašu batožinu a prepravíme vás do cieľa tak, aby Vám nič nechýbalo.

CYKLOPRÍVES

Moderné komfortné autobusy načas a spoľahlivo prepravia kolegov, obchodných partnerov aj rodinu. Určené pre väčšie skupiny ľudí.

Koľko stojí prenájom školského autobusu?

Kontaktujte nás prostredníctvom formulára a my vám vypracujeme cenovú ponuku na mieru.

PONÚKAME AJ PRENÁJOM

POTREBUJETE PORADIŤ?

Máte špecifickú požiadavku na dopravu ôsôb a potrebujete poradiť s výberom vhodnej kategórie vozidiel? Je Vaša požiadavka na prepravu osôb náročnejšia a chcete ju s nami najprv odkonzultovať? Kontaktujte nás telefonicky, radi Vám pomôžeme s výberom vhodného typu vozidiel.