Referencie

Povedali o nás...

Hana Havranová
TheCapital Markets Company Slovakia, s.r.o.

S prepravnou spoločnosťou MaxWay s.r.o. spolupracujeme už niekoľko rokov a sme s nimi maximálne spokojní. Bezproblémová komunikácia, spoľahlivosť, pohodlné autobusy a milí páni šoféri nás vždy presvedčia o tom, že pri výbere prepravnej spoločnosti sme sa rozhodli správe.

Lenka Cerviková
dovolenkanamieru.sk

Absolútna 100% spoľahlivosť - šoféri vždy pripravení 15 min pred vyzdvihnutím, ústretoví, ochotní, diskrétny. Kvalitne a bezpečne vozidla a k tomu rýchla a bezproblémová komunikácia a spolupráca s dispečingom. Maxway sú absolútny profesionáli vo svojom odbore!

Mgr. Silvia Šimová
EMICOM Group, s.r.o.

Služby spoločnosti MaxWay využívame od roku 2015 a doposiaľ sme boli vždy spokojní. Šoféri sú na profesionálnej úrovni a taktiež komunikácia s MaxWay je vždy promptná.

Viera Feketeová
ALCASYS Slovakia, a.s.

Prepravovať sa so spoločnosťou MaxWay na dlhšie i kratšie vzdialenosti môžeme len odporučiť. Už od prvého kontaktu sa stretnete s profesionalitou a hlavne ochotou vyjsť Vám v ústrety. Čistota prepravného prostriedku, ústretovosť, ochota a slušnosť samotného šoféra  je tiež ich veľmi dobrou vizitkou a aj preto sa k nim vždy radi vraciame. Ďakujeme 

Martina Lipková
pelicantravel.com

„Služby spoločnosti MaxWay hodnotíme ako veľmi profesionálne. Vo vybavovaní požiadaviek sú veľmi promptní a flexibilní, vždy sa snažia nájsť návrhy a riešenia, ktoré vedú k vzájomnej spokojnosti.“

Kristiána Hrazdirová
IAD Investments, správ. spol., a.s.

Pravidelne, niekoľkokrát do roka sa obraciame na objednávanie dopravy cez Maxway . Spôsob objednávania ako aj ďalšej komunikácie je jednoduché, spoľahlivé a ústretové. Rovnako kladne, by som ohodnotila interiér autobusov ako aj vodičov.

Mám záujem o cenovú ponuku.