Odvoz na letisko Bratislava

Preprava na letisko Bratislava pre jednotlivcov, malé aj veľké skupiny osôb.

Potrebujete zabezpečiť odvoz na letisko Bratislava?

Zabezpečíme odvoz na letisko Bratislava pre každého. Nezáleží na tom, či ste jednotlivec alebo malá, či početnejšia skupina. S nami budete na letisku vždy včas a počas cesty vám zaručíme ten najvyšší komfort. Vďaka našej bohatej ponuke vozového parku vieme zabezpečiť čo najväčší komfort, aký len z cesty na letisko môžete mať.

Pre menší počet osôb (1-3) využívame osobné vozidlá alebo luxusné limuzíny Mercedes Benz E class.

Ak je vás už trošku viac (4-8) vyšleme s vami náš pohodlný minivan Mercedes V class, ktorý vám okrem pohodlia dopraje aj dostatočný batožinový priestor.

Nezabúdame ani na väčšie skupiny ľudí, pre ktoré máme pripravené naše priestranné mikrobusy a autobusy. 

transfér na letisko
doprava na letisko

Doprava na letisko a z letiska bez starostí

Odbremeňte sa od sedenia za volantom a neriešte nákladné parkovanie na letisku.

Všetci naši šoféri sú skúsení profesionáli, ktorí pre vás ochotne prídu na presne vami zadanú adresu, pomôžu vám s batožinou a vysadia vás presne pri vašom terminály.

Doprajte si teda maximálny komfort z cesty na letisko a vďaka nášmu transferu.

Rovnako tak zabezpečujeme aj prepravu z letiska, kde vás v príletovej hale bude čakať váš vodič s tabuľkou.

Letiskový transfer si môžete rezervovať prostredníctvom objednávkového formulára, e-mailu, telefonicky, zaslaním SMS, alebo využitím aplikácií Whatsapp alebo Viber.

Prečo využiť náš odvoz na letisko Bratislava

Záruka príchodu na letisko na čas

S naším transferom a našimi vodičmi váš let určite nezmeškáte.

Luxusné a komfortné vozidlá

Záruka maximálneho pohodlia počas cesty na letisko.

Profesionálni a ochotní šoféri

Ochotne vám pomôžu aj s vašou batožinou.

Nižšia cena pri objednaní vopred

Výrazne nižšia cena, ako u prepravcov daného letiska.

Na každú objednávku odpovedáme potvrdzovacím emailom so sumárom potrebných náležitostí.

Čo by vás mohlo zaujímať o Bratislavskom letisku

Základné informácie o letisku

Zaujímavosti o letisku

odvoz na letisko bratislava

Terminály

Terminál A – slúži na odledy a prílety v rámci krajín, ktoré sú súčasťou Schengenu.

Terminál B – je určený pre cestujúcich, ktorí odlietajú alebo prilietajú v rámci krajín mimo Schengenu.

Terminál všeobecného letectva – slúži výhradne na súkromné, obchodné, sanitné a VIP lety a taktiež je určený na vybavovanie členov posádky.

Dopravíme vás aj na tieto

LETISKÁ

BUDAPEŠŤ - Medzinárodné letisko Ferenca Liszta Budapešť /Budapest International Airport

Medzinárodné letisko Ferenca Liszta spája s hlavným maďarským mestom 16 kilometrov dlhá rýchlostná cesta. Očarujúca, historická Budapešť je z Bratislavy vzdialená asi 230km.

Naša spoločnosť poskytuje rýchlu a bezpečnú dopravu na letisko, aj do centra Budapešti. Vzhľad budapeštianskeho letiska je dielom architekta Károla Dávida Jr., ktorého cieľom bolo postaviť budovu, zo vzduchu pripomínajúcu lietadlo. Slávnostné otvorenie letiska sa konalo v máji 1950, pričom prvé pravidelné linky začali lietať v r. 1957 do Viedne.

Dnes je letisko Ferenca Liszta najväčším a najvýznamnejším letiskom z 5-tich medzinárodných letísk v Maďarsku. Hoci najviac medzinárodných spojení sa týka Európy, linky z neho lietajú aj do vzdialených svetových destinácií ako je Afrika, Severná Amerika a Blízky východ.

transfer na letisko budapešť
doprava na letisko viedeň

VIEDEŇ - Letisko Wien Flughafen-Schwechat / Vienna International Airport / VIE

Letisko Schwechat sa nachádza asi 20km od centra Viedne a vďaka dobrej dostupnosti a ponuke letov je často využívané aj cestujúcimi z Bratislavy.

Pre nich zabezpečujeme nielen letiskovú prepravu z hotela, ale aj skupinový transfer medzi letiskami Schwechat a Bratislava.

V rámci Európy patrí viedenské letisko svojou veľkosťou i vybavením k špičke. Jeho plocha má rozmery 320 futbalových ihrísk a letisková veža, ktorá získala viaceré architektonické ocenenia, je najvyššou v Európe.

Cestujúci majú k dispozícii luxusný hotel, niekoľko salónikov, detský kútik, bezplatnú wifi a dokonca aj modlitebňu. V hoteli je pripravených 500 izieb a na ubytovaných čaká niekoľko reštaurácií, wellness a fitness centrum. Vysoký štandard presnosti, bezpečnosti a rýchlosti vybavovania je na letisku s denným prekladaním 50.000 ks batožín samozrejmosťou.

BRNO – Medzinárodné letisko Brno – Tuřany

Cieľom druhého najväčšieho medzinárodného letiska Českej republiky je zaradiť sa medzi najlepšie energetické letiská. Pre cestujúcich je na letiskovom parkovisku pripravená dobíjacia stanica pre elektromobily a personál sa pohybuje na skútroch či kolobežkách s elektrickým pohonom.

Letisko sa nachádza na okraji historického slavkovského bojiska, asi 7km od centra Brna a 130km od Bratislavy. Z Bratislavy trvá odvoz na letisko cca 1,5h a zabezpečíme ho pre vás v ktoromkoľvek čase, vozidlom podľa vášho výberu. Pre ľudí so zníženou mobilitou sú na letisku zdarma poskytované asistenčné služby. V priestoroch letiska sa pravidelne konali populárne letecké dni, slúžil tu omšu pápež Benedikt XVI. a navštívil ho aj princ Charles. Vďaka nepretržitej prevádzke je letisko e využívané pre všeobecné letectvo, tréningové lety aj vrtuľníky leteckej záchrannej služby a Polície ČR.

Pre cestujúcich sú k dispozícii reštaurácie a obchody, rôzne služby, detský kútik, wifi pripojenie aj ochranné balenie batožiny do PVC fólie.

transfer na letisko brno
transfer na letisko praha

PRAHA - Letisko Václava Havla Praha / Václav Havel Airport Prague

Najväčšie a najrušnejšie letisko v Čechách získalo svoje meno podľa Václava Havla, bývalého prezidenta Česko-Slovenska a prvého prezidenta samostatného Česka. Letisko leží 15km od centra Prahy a 350km od Bratislavy. Letiskový transfer trvá z Bratislavy asi 3,5h a naša spoločnosť ho zabezpečuje pre skupiny aj jednotlivcov.

Prvý návrh letiska vypracoval arch. Adolf Beneš a získal za neho v Paríži v r. 1937 zlatú medailu. Následný prudký rozvoj leteckej dopravy si vynútil takmer okamžité rozšírenie letiska z pôvodných 80 hektárov na štvornásobok a neskôr dokonca na desaťnásobok.

Dnes sa Letisko Václava Havla radí k najväčším v strednej a východnej Európe a prevádzkuje medzinárodnú, pravidelnú aj nepravidelnú leteckú dopravu. Letiskový hotel, obchody, reštaurácie a množstvo ponúkaných služieb poskytujú cestujúcim počas cestovania vysoký komfort.

Ďalšie služby

AUTOBUSOVÁ PREPRAVA

Pre veľké skupiny osôb organizujeme transfery luxusnými autobusmi.

MIKROBUSOVÁ PREPRAVA

Potrebuje prepraviť viacero osôb naraz a nezmestíte sa do osobného vozidla?

PREPRAVA
OSôB

Ponúkame Vám prvotriedny servis osobnej prepravy na rôzne príležitosti.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Firemná preprava osôb

Dajte si záležať na organizácií a zabudnite na nudné večierky.

Doprava vinná cesta

Podujatie pre milovníkov vína po celý rok.

Svadobná limuzína

Sprevádza Vás po celý deň a vytvára
ten správny dojem.

LYŽOVAČKA STUHLECK

S radosťou Vás odvezieme na lyžovačku.

Špecifické požiadavky

Pokiaľ máte špeciálnu požiadavku, dajte nám o nej vedieť.

Výlet do rozprávky

Lednicko-valtický areál.