O NÁS

"Človek sa nikam nedostane, ak sa pohodlne usadí v kresle." Charles Albert Poissant

Prečo práve my ?

Spoločnosť MaxWay s.r.o. je dopravná agentúra zabezpečujúca služby osobnej, mikrobusovej a autobusovej prepravy osôb na profesionálnej úrovni.

Na základe niekoľkoročných skúseností v oblasti prepravy dokážeme flexibilne reagovať na každý typ požiadavky, či už sa jedná o bežný transfer, alebo komplikované prepravy veľkého počtu osôb z rôznych miest. Viac informácií o všetkých ponúkaných službách sa dozviete v sekcií SLUŽBY.

Cenu prenájmu vozidiel sa snažíme vždy konzultovať a prispôsobovať vášmu rozpočtu. Záleží nám na individuálnom prístupe ku každému z Vás.

Neustále sa zlepšujeme, dávame si väčšie ciele a zdokonaľujeme to, čo robíme. Zašlite nám svoju požiadavku, objednajte si prepravu a presvedčte sa o kvalite služieb na vlastnú skúsenosť.

Autobusová preprava Bratislava

Prečo ísť na cesty s nami ?

Povedali O nás...

Nesmierne si našich klientov vážime a preto im poskytujeme vždy profesionálny a ľudský prístup. Snažíme sa o urýchlené spracovanie požiadaviek a zabezpečenie prepravných služieb bez ohľadu na počet prepravovaných osôb, či cieľovú destináciu. Prepravné služby zabezpečujeme pre fyzické osoby, malé aj veľké spoločnosti, či už sa jedná o domácu alebo zahraničnú klientelu.