Odvoz na letisko Viedeň

Preprava na letisko Schwechat pre jednotlivcov, malé aj veľké skupiny osôb.

Potrebujete zabezpečiť odvoz na letisko Viedeň?

Letisko Schwechat, známe aj ako Letisko Viedeň, sa teší veľkej obľube medzi cestovateľmi z Bratislavy, ale aj celého Slovenska. Vďaka svojej vynikajúcej dostupnosti a širokej škále destinácií ponúka ideálnu bránu do sveta.

Na letisku pôsobí viac ako 70 leteckých spoločností, ktoré vás prepravia do viac ako 200 destinácií po celom svete.

Ak sa teda chystáte na dovolenku, výlet alebo pracovnú cestu a nechcete si robiť starosti s prepravou, či nákladným parkovaním, nechajte odvoz na letisko Viedeň na nás!

transfér na letisko

Možnosti dopravy na Schwechat

preprava osôb
Menšie skupiny (1-3 osoby)

K dispozícii máme elegantné osobné autá alebo luxusné limuzíny Mercedes-Benz triedy E.

Skupiny 4-8 osôb

Ponúkame pohodlné minivany Mercedes V class, ktoré vám poskytnú dostatok priestoru pre cestujúcich aj batožinu.

50 a viac osôb

Zabezpečíme priestranné autobusy, vďaka ktorým sa na letisko dostanete bez tlačenice a stresu.

Taktiež vieme zabezpečiť pohodlné mikrobusy pre 9-20 osôb, ale tiež midibusy a autobusy pre 21-49 osôb. Neváhajte si prezrieť kompletnú ponuku nášho vozového parku.

doprava na letisko

Doprava na letisko a z letiska bez starostí

Či už potrebujete zabezpečiť dopravu na letisko alebo z letiska, neváhajte sa na nás obrátiť.

Naši skúsení profesionálni vodiči vás vyzdvihnú na presne vami zadanej adrese, pomôžu vám s batožinou a odvezú vás priamo k vášmu terminálu na letisku. Vychutnajte si bezstarostnú cestu a doprajte si komfort s našou prepravnou službou.

V prípade transferu z letiska, vás bude vodič čakať v príletovej hale s tabuľkou a pohodlne vás odvezie domov alebo na akúkoľvek inú adresu.

Letiskový transfer si môžete rezervovať prostredníctvom objednávkového formulára, e-mailu, telefonicky, zaslaním SMS, alebo využitím aplikácií Whatsapp alebo Viber.

Prečo využiť náš transfer

Záruka príchodu na letisko na čas

S naším transferom a našimi vodičmi váš let určite nezmeškáte.

Luxusné a komfortné vozidlá

Záruka maximálneho pohodlia počas cesty na letisko.

Profesionálni a ochotní šoféri

Ochotne vám pomôžu aj s vašou batožinou.

Nižšia cena pri objednaní vopred

Výrazne nižšia cena, ako u prepravcov daného letiska.

Na každú objednávku odpovedáme potvrdzovacím emailom so sumárom potrebných náležitostí.

Čo by vás mohlo zaujímať o letisku Schwechat

Základné informácie o letisku

Zaujímavosti o letisku

doprava na letisko viedeň

Terminály

Terminál 1 – lety spoločnosti Austrian Airlines, Star Alliance a ich partnerov, ale i spoločnosti Emirates.

Terminál 1A – využívaný nízkonákladovými leteckými spoločnosťami, vrátane Germanwings.

Terminál 2 – slúži pre lety spoločností ako Air France, Qatar Airways, British Airways, Iberia a mnoho ďalších.

Terminál 3 – určený pre rakúsku národnú leteckú spoločnosť Austrian Airlines a Star Alliance. Obsluhuje aj lety Emirates, Qatar Airways a spoločnosti, ktoré nepatria do žiadnej aliancie.

Dopravíme vás aj na tieto

LETISKÁ

BRATISLAVA - Letisko M. R. Štefánika / BTS

Letisko M. R. Štefánika sa nachádza asi 9 km od centra Bratislavy a je najväčším medzinárodným letiskom na Slovensku.

Pomenované je podľa Milana Rastislava Štefánika, významného generála, astronóma, fotografa, vojenského letca, diplomata a politika. Jeho história sa začala písať v r. 1947, keď boli vybudované prvé pristávacie dráhy. V neskorších rokoch letisko pravidelne prechádzalo novými rôznymi prestavbami, ktoré zlepšili jeho technickú stránku, komfort cestujúcich a umožnili pristávať aj veľkokapacitným lietadlám.

Pohodlný a bezproblémový transfer na letisko i z neho poskytujeme jednotlivcom aj skupinám. Podľa požiadaviek ho zabezpečujeme osobným vozidlom, minivanom, mikrobusom, autobusom, ale aj luxusnou limuzínou s profesionálnym vodičom.

odvoz na letisko bratislava
transfer na letisko brno

BRNO – Medzinárodné letisko Brno – Tuřany

Cieľom druhého najväčšieho medzinárodného letiska Českej republiky je zaradiť sa medzi najlepšie energetické letiská. Pre cestujúcich je na letiskovom parkovisku pripravená dobíjacia stanica pre elektromobily a personál sa pohybuje na skútroch či kolobežkách s elektrickým pohonom.

Letisko sa nachádza na okraji historického slavkovského bojiska, asi 7km od centra Brna a 130km od Bratislavy. Z Bratislavy trvá odvoz na letisko cca 1,5h a zabezpečíme ho pre vás v ktoromkoľvek čase, vozidlom podľa vášho výberu. Pre ľudí so zníženou mobilitou sú na letisku zdarma poskytované asistenčné služby. V priestoroch letiska sa pravidelne konali populárne letecké dni, slúžil tu omšu pápež Benedikt XVI. a navštívil ho aj princ Charles. Vďaka nepretržitej prevádzke je letisko e využívané pre všeobecné letectvo, tréningové lety aj vrtuľníky leteckej záchrannej služby a Polície ČR.

Pre cestujúcich sú k dispozícii reštaurácie a obchody, rôzne služby, detský kútik, wifi pripojenie aj ochranné balenie batožiny do PVC fólie.

BUDAPEŠŤ - Medzinárodné letisko Ferenca Liszta Budapešť /Budapest International Airport

Medzinárodné letisko Ferenca Liszta spája s hlavným maďarským mestom 16 kilometrov dlhá rýchlostná cesta. Očarujúca, historická Budapešť je z Bratislavy vzdialená asi 230km.

Naša spoločnosť poskytuje rýchlu a bezpečnú dopravu na letisko, aj do centra Budapešti. Vzhľad budapeštianskeho letiska je dielom architekta Károla Dávida Jr., ktorého cieľom bolo postaviť budovu, zo vzduchu pripomínajúcu lietadlo. Slávnostné otvorenie letiska sa konalo v máji 1950, pričom prvé pravidelné linky začali lietať v r. 1957 do Viedne.

Dnes je letisko Ferenca Liszta najväčším a najvýznamnejším letiskom z 5-tich medzinárodných letísk v Maďarsku. Hoci najviac medzinárodných spojení sa týka Európy, linky z neho lietajú aj do vzdialených svetových destinácií ako je Afrika, Severná Amerika a Blízky východ.

transfer na letisko budapešť
transfer na letisko praha

PRAHA - Letisko Václava Havla Praha / Václav Havel Airport Prague

Najväčšie a najrušnejšie letisko v Čechách získalo svoje meno podľa Václava Havla, bývalého prezidenta Česko-Slovenska a prvého prezidenta samostatného Česka. Letisko leží 15km od centra Prahy a 350km od Bratislavy. Letiskový transfer trvá z Bratislavy asi 3,5h a naša spoločnosť ho zabezpečuje pre skupiny aj jednotlivcov.

Prvý návrh letiska vypracoval arch. Adolf Beneš a získal za neho v Paríži v r. 1937 zlatú medailu. Následný prudký rozvoj leteckej dopravy si vynútil takmer okamžité rozšírenie letiska z pôvodných 80 hektárov na štvornásobok a neskôr dokonca na desaťnásobok.

Dnes sa Letisko Václava Havla radí k najväčším v strednej a východnej Európe a prevádzkuje medzinárodnú, pravidelnú aj nepravidelnú leteckú dopravu. Letiskový hotel, obchody, reštaurácie a množstvo ponúkaných služieb poskytujú cestujúcim počas cestovania vysoký komfort.

Ďalšie služby

AUTOBUSOVÁ PREPRAVA

Pre veľké skupiny osôb organizujeme transfery luxusnými autobusmi.

MIKROBUSOVÁ PREPRAVA

Potrebuje prepraviť viacero osôb naraz a nezmestíte sa do osobného vozidla?

PREPRAVA
OSôB

Ponúkame Vám prvotriedny servis osobnej prepravy na rôzne príležitosti.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY

Firemná preprava osôb

Dajte si záležať na organizácií a zabudnite na nudné večierky.

Doprava vinná cesta

Podujatie pre milovníkov vína po celý rok.

Svadobná limuzína

Sprevádza Vás po celý deň a vytvára
ten správny dojem.

LYŽOVAČKA STUHLECK

S radosťou Vás odvezieme na lyžovačku.

Špecifické požiadavky

Pokiaľ máte špeciálnu požiadavku, dajte nám o nej vedieť.

Výlet do rozprávky

Lednicko-valtický areál.