Recenzia od spokojného klienta

Môj výnimočný zážitok z prepravy na letisko Schwechat

Pracovné povinnosti nepočkajú, a preto som sa ani toto leto nevyhol niekoľkým cestám do zahraničia. Tá posledná viedla z viedenského letiska Schwechat do Londýna. Keďže bývam v Bratislave a dokážem oceniť flexibilné riešenia, cestu na letisko som tentokrát neabsolvoval autobusom. Rozhodol sa prvýkrát využiť služby prepravnej spoločnosti. A toto je môj zážitok.

Taxi služba na Schwechat a nemilé prekvapenie

Cestu z Bratislavy na viedenské letisko Schwechat som sa rozhodol absolvovať klasickým taxíkom. Čakal som vysokú úroveň služieb, no opak bol, bohužiaľ, pravdou. Na dohodnuté miesto vyzdvihnutia som prišiel o minútku skôr, no ďalších 5 minút som čakal na taxikára, ktorý meškal. Keď ku mne doletel na svojej Škode Superb, nebol práve v najlepšej nálade a začal sa vyhovárať, ako ku mne nevedel trafiť.

Kufor som si do batožinového priestoru musel naložiť sám a druhé nemilé prekvapenie prišlo po usadnutí na zadné sedadlo. Neviem, či tento taxikár celú noc vozil opitých ľudí z neďalekej krčmy, no interiér jeho auta rozhodne nevyzeral byť čistý, nieto vydezinfikovaný. Cestou na letisko neustále s niekým telefonoval a klimatizáciu mal nastavenú tak, akoby viezol ľadového medveďa. Čerešnička na záver – na letisku vošiel do protismeru a ani mi nepomohol vyložiť batožinu.

Limousine servis MAXWAY – úplne iný typ zážitku

Počas voľného večera v Londýne som rozmýšľal nad tým, ako sa po návrate prepravím z viedenského letiska späť domov. Narazil som na limousine servis spoločnosti MAXWAY. Všetko vyzeralo seriózne, tak som si povedal, že im dám šancu. A dobre som spravil!

Mailová objednávka bola potvrdená obratom. Pred cestou som dostal presné inštrukcie, kde ma bude čakať vodič. Mal som na neho aj priamy kontakt, keby som sa s ním potreboval spojiť. Vodič čakal priamo v príletovej hale a v ruke držal ceduľku s mojím menom. Wau. Cítil som sa ako nejaká celebrita. Vodič mi zobral moju batožinu a zaviedol ma k vozidlu značky Mercedesu class E. Auto bolo krásne, čisté a vo vnútri ma čakala minerálka na občerstvenie. Celú cestu domov som si užíval. Vodič s nikým netelefonoval a v aute bola optimálna teplota. Tento zážitok ma presvedčil o tom, že služby spoločnosti MAXWAY určite využijem aj nabudúce.  

Andrej M.